A Dunaferr Repülő Klub UL Szakosztály sporteredményei: 2000-2009

alt


DUNAFERR  REPÜLŐ KLUB  UL Szakosztály sporteredményei II.

2000 - 2009   VERSENYEK

ÉV

N É V

EREDMÉNY

RENDEZVÉNY - Helye

IDŐPONT

Kat.

 

2000

Thuróczy Endre

1. hely

III. Balatoni Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.18-05.21

WSC

Dull Béla

4. hely

III. Balatoni Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.18-05.21

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

Nemzeti bajnok

Magyar Nemzeti Bajnokság könnyű repülőverseny

06.02-06.04

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

IV. Mura Kupa Nagykanizsa

06.02-06.04

WSC

Horváth István

5. hely

UL Nemzeti Bajnokság

Mura Kupa Nagykanizsa

06.02-06.04

WSC

Dull Béla

6. hely

UL Nemzeti Bajnokság

Mura Kupa Nagykanizsa

06.02-06.04

WSC

Hojek Ferenc

8. hely

UL Nemzeti Bajnokság

Mura Kupa Nagykanizsa

06.02-06.04

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

aranyérem

Cseh Nemzeti Bajnokság 2000
Breclav - Csehország

07.07-07.08

WSC

> Rabnecz Gábor

2. hely

FAI ezüstérem

EMC 2000 -Európabajnokság

Levroux - Franciaország

08.18-08.26

WSC

Thuróczy Endre

10. hely

EMC 2000 -Európabajnokság

Levroux - Franciaország

08.18-08.26

WSC

Rabnecz Gábor

1. hely

II. Agrofor Kupa Ultrakönnyű Repülő- verseny  – Balatonfőkajári Repülő Club

09.15-09.17

WSC

Thuróczy Endre

2. hely

II. Agrofor Kupa Ultrakönnyű Repülő- verseny  – Balatonfőkajári Repülő Club

09.15-09.17

WSC

Horváth István

5. hely

II. Agrofor Kupa Ultrakönnyű Repülő- verseny  – Balatonfőkajári Repülő Club

09.15-09.17

WSC

Rabnecz Gábor

1. hely

Vastag-Monostori emlékverseny

Balatonfőkajári Repülő Club

09.15-09.16

WSC

Thuróczy Endre

2. hely

Vastag-Monostori emlékverseny

Balatonfőkajári Repülő Club

09.15-09.16

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

Bazul Kupa - Miskolc

10.05-10.08

WSC

Rabnecz Gábor

4. hely

Bazul Kupa - Miskolc

10.05-10.08

WSC

Rabnecz Gábor

Év sportolója  (2. alkalom)

2000

 

Rabnecz Gábor

Hungária Vándordíj

(Zolcsák díj) - 3. alkalom

2000

2001

Thuróczy Endre

1. hely

Nemzeti bajnok

Ultrakönnyű Repülők XVI. Nemzeti Bajnokság - Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.24-05.27

WSC

Horváth István

2. hely

Ultrakönnyű Repülők XVI. Nemzeti Bajnokság - Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.24-05.27

WSC

Süli Attila

5. hely

Ultrakönnyű Repülők XVI. Nemzeti Bajnokság - Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.24-05.27

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

Világbajnok

2001 Microlight World Championships

Beas de Segura- Spanyolország

06.17-06.30

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

WAG arany

2001 –World Air Games

Beas de Segura- Spanyolország

06.17-06.30

WSC

Thuróczy Endre

(APOLLO TEAM)

2. hely

ezüst

ULVB-WAG

Gyártók versenye

06.17-06.30

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

Viharsarok Kupa Békéscsaba

08.17-08.20

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

III. Agrofor Kupa Balatonfőkajár
Balatonfőkajári Repülő Club

09.14-09.16

WSC

Rabnecz Gábor

2. hely

III. Agrofor Kupa Balatonfőkajár
Balatonfőkajári Repülő Club

09.14-09.16

WSC

Süli Attila

6. hely

III. Agrofor Kupa Balatonfőkajár
Balatonfőkajári Repülő Club

09.14-09.16

WSC

Thuróczy Endre

2. hely

Vastag-Monostori emlékverseny

Balatonfőkajár

09.14-09.16

WSC

Rabnecz Gábor

1. hely

Vastag-Monostori emlékverseny

Balatonfőkajár

09.14-09.16

WSC

Thuróczy Endre

Év sportolója  (9. alkalom)

2001

 

Thuróczy Endre

Hungária Vándordíj

(Zolcsák díj) - 6. alkalom

2001

2002

Thuróczy Endre

1. hely

Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.24-05.26

WSC

Horváth István

2. hely

Sirály Kupa Balatonfőkajár

05.24-05.26

WSC

Thuróczy Endre

1. hely

Nemzeti bajnok

XVIII. Ultrakönnyű Repülők Nyílt Nemzeti Bajnoksága - Nagykanizsa

06.13-06.16

WSC

Rabnecz Gábor

2. hely

XVIII. Ultrakönnyű Repülők Nyílt Nemzeti Bajnoksága - Nagykanizsa

06.13-06.16

WSC

Horváth István

3. hely

XVIII. Ultrakönnyű Repülők Nyílt Nemzeti Bajnoksága - Nagykanizsa

06.13-06.16

WSC

Dull Béla

7. hely

XVIII. Ultrakönnyű Repülők Nyílt Nemzeti Bajnoksága - Nagykanizsa

06.13-06.16

WSC

Süli Attila

9. hely

XVIII. Ultrakönnyű Repülők Nyílt Nemzeti Bajnoksága - Nagykanizsa

06.13-06.16

WSC

Rabnecz Gábor

1. hely

Európabajnok

VII. European Microlight Championships

Nagykanizsa Airport - Hungary

07.15-07.21

WL1

Rabnecz Gábor

3. hely   FAI csapat-bronz

VII. European Microlight Championships

Nagykanizsa Airport - Hungary

07.15-07.21

WL1

Thuróczy Endre

2. hely

FAI ezüst

VII. European Microlight Championships

Nagykanizsa Airport - Hungary

07.15-07.21

WL1

Thuróczy Endre

3. hely   FAI csapat-bronz

VII. European Microlight Championships

Nagykanizsa Airport - Hungary

07.15-07.21

WL1

Horváth István

13. hely

VII. European Microlight Championships

Nagykanizsa Airport - Hungary

07.15-07.21

WL1

Thuróczy Endre

1. hely

Gyorsulási verseny - Nagykanizsa

06.13-06.16

WL1

Thuróczy Endre

3. hely

Gyorsulási verseny - Eger

09.14-09.15

C15

Rabnecz Gábor

Év sportolója  (3. alkalom)

2002

 

Rabnecz Gábor

Hungária Vándordíj

(Zolcsák díj) - 4. alkalom

2002

2003

Thuróczy Endre

1. hely

Ford Kanizsa Kupa - Nagykanizsa

06.27-06.29

WL1

Horváth István

3. hely

Ford Kanizsa Kupa - Nagykanizsa

06.27-06.29

WL1

Thuróczy Endre

3. hely

Gyorsulási Verseny  -  Simontornya

07.20

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

Nemzeti bajnok

XIX. Nemzeti Bajnokság - Szeged

07.24-07.27

WL2

Rabnecz Gábor

1. hely

Nemzeti bajnok

XIX. Nemzeti Bajnokság - Szeged

07.24-07.27

WL1

Horváth István

3. hely

XIX. Nemzeti Bajnokság - Szeged

07.24-07.27

WL1

Rabnecz Gábor

2. hely

FAI ezüstérem

IX. World Microlight Championships

Long Marston - Anglia

08.13-08.30

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

8. hely

IX. World Microlight Championships

Long Marston - Anglia

08.13-08.30

WL2

Rabnecz Gábor

Év sportolója  (4. alkalom)

2003

 

2004

Thuróczy Endre

1. hely

I. Turul Kupa Kecskéd –

Magyar Nemzeti UL Bajnokság
I. forduló

05.14-05.16

WL1

Thuróczy Endre

1. hely

Ford Kanizsa Kupa – Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

06.04-06.06

WL1

Horváth István

4. hely

Ford Kanizsa Kupa – Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

06.04-06.06

WL1

Thuróczy Endre

2. hely

Sirály Kupa – Balatonfőkajár

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

06.25-06.27

WL1

Horváth István

4. hely

Sirály Kupa – Balatonfőkajár

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

06.25-06.27

WL1

Thuróczy Endre

1. hely

Alföld Kupa – Szeged

UL Nemzeti Bajnokság IV. forduló

07.16-07.18

WL1

Horváth István

4. hely

Alföld Kupa – Szeged

Nemzeti Bajnokság IV. forduló

07.16-07.18

WL1

Thuróczy Endre

1. hely

Nemzeti bajnok

2004 évi UL Nemzeti Bajnokság

összesített eredmény

2004

WL1

Horváth István

4. hely

UL Nemzeti Bajnokság 2004

összesített eredmény

2004

WL1

Thuróczy Endre

1. hely

Európabajnok

VIII. European Microlight Championships

Castelo Branco  -  Portugália

07.28-08.06

WL1

Thuróczy Endre

 

Technikai Duatlon  -  Nagykanizsa

08.28

 

Thuróczy Endre

Év sportolója  (10. alkalom)

2004

 

2005

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

UL Nemzeti Bajnokság I. forduló

Kecskéd

05.20-05.22

WL2

Horváth István

3. hely

UL Nemzeti Bajnokság I. forduló

Kecskéd

05.20-05.22

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

Balatonfőkajár

06.24-06.26

WL2

Horváth István

1. hely

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

Balatonfőkajár

06.24-06.26

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

Hajdúszoboszló

07.25-07.27

WL2

Horváth István

1. hely

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

Hajdúszoboszló

07.25-07.27

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

Nemzeti bajnok

UL Nemzeti Bajnokság 2005

összesített eredmény

2005

WL2

Horváth István

1. hely

Nemzeti bajnok

UL Nemzeti Bajnokság 2005

összesített eredmény

2005

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

2. hely

FAI ezüstérem

WMC 2005  -  UL Világbajnokság

Levroux - Franciaország

08.19-08.27

WL2

Thuróczy Endre

Év sportolója  (11. alkalom)

2005

 

2006

Thuróczy Endre

1. hely

Gyorsulási Verseny  -  Őcsény

06.24.

WL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

07.07-07.08

WL2

Thuróczy Endre - Guti Gábor

2. hely

UL Nemzeti Bajnokság 2006

összesített eredmény

2006

WL2

Thuróczy Endre - Guti Gábor

7. hely

European Microlight Championships 2006
Nördlingen - Németország

07.10 -08.05.

WL2

2007

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

Nemzeti bajnok

Ultrakönnyű repülők XXII. Magyar Nemzeti Bajnoksága 2007

Dunaújváros

07.27-07.29

RWL2

RAL2

Horváth István

2. hely

Ultrakönnyű repülők XXII. Magyar Nemzeti Bajnoksága 2007

Dunaújváros

07.27-07.29

RWL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

1. hely

Rabnecz Gábor emlékverseny 2007

Dunaújváros

07.27-07.29

RWL2

Horváth István

4. hely

különdíj

Rabnecz Gábor emlékverseny 2007

Dunaújváros

07.27-07.29

RWL1

Thuróczy Endre - Guti Gábor

4. hely

XI. FAI World Classic Classes Microlight Championships
Usti nad Orlici Csehország

08.18-08.25

RWL2

Hojek Ferenc

3. hely

Bazul Kupa - Miskolc

09.22-09.23

RWL1

Thuróczy Endre

Év sportolója  (12. alkalom)

2007

 

2008

Thuróczy Endre

1. hely

IV. Turul Kupa Kecskéd

UL Nemzeti Bajnokság I. forduló

MRSZ Old Timer Aero Club Tatabánya

06.13-06.15

RWL1

Hojek Ferenc

3. hely

IV. Turul Kupa Kecskéd

UL Nemzeti Bajnokság I. forduló

MRSZ Old Timer Aero Club Tatabánya

06.13-06.15

RWL1

Horváth István

4. hely

IV. Turul Kupa Kecskéd

UL Nemzeti Bajnokság I. forduló

MRSZ Old Timer Aero Club Tatabánya

06.13-06.15

RWL1

Thuróczy Endre

 

1. hely

Békéscsaba

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

06.27-06.29

RWL1

Hojek Ferenc

3. hely

Békéscsaba

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

06.27-06.29

RWL1

Thuróczy Endre

1. hely

Balatonfőkajár

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

07.24-07.27

RWL1

Hojek Ferenc

6. hely

Balatonfőkajár

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

07.24-07.27

RWL1

Hojek Ferenc

3. hely

Bazul Kupa – Miskolc

UL Nemzeti Bajnokság IV. forduló

09.20-09.21

RWL1

Thuróczy Endre

1. hely

Nemzeti bajnok

UL Nemzeti Bajnokság 2008

összesített eredmény

2008

RWL1

Hojek Ferenc

3. hely

UL Nemzeti Bajnokság 2008

összesített eredmény

2008

RWL1

Thuróczy Endre - Hojek Ferenc

5. hely

UL Európabajnokság – EMC 2008 PL

Leszno - Lengyelország

08.16-08.24

RWL2

2009

Thuróczy Endre - Ferinc Vince

5. hely

WAG 2009 Torino

06.05-06.14

RWL2

Thuróczy Endre

1. hely

Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

07.03-07.05

RWL1

Hojek Ferenc

2. hely

Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

07.03-07.05

RWL1

Dianovics Balázs

3. hely

Nagykanizsa

UL Nemzeti Bajnokság II. forduló

07.03-07.05

RWL1

Gyömbér István – Dianovics Balázs

2. hely

Technikai Triatlon Nagykanizsa

07.11

RWL2

Thuróczy Endre

1. hely

 

Hajdúszoboszló

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

07.13-07.05

RWL1

Hojek Ferenc

3. hely

Hajdúszoboszló

UL Nemzeti Bajnokság III. forduló

07.31-08.02

RWL1

Thuróczy Endre - Hojek Ferenc

6. hely

XII. FAI WMC Jihlava Csehország

08.15-08.23

RWL2