A hazai és nemzetközi UL versenyek hivatalos végeredményei 2000- napjainkig

alt


2008

EMC 2008 LESZNO - PL

RAL – 2
       1. Paul Dewhurst – pilot, David Hadley – nawigator | – UK |
       2. Yuriy Yakovlev – pilot, Igor Pugach – nawigator | – UKR
       3. Ondrej Silhan – pilot, Martin Dalajka – nawigator | – CZ

 

RWL – 1
        1.   Richard Rawes | – UK | * 5495 pont

2.   Henryk Orwat | – PL | * 5380 pont

3.   Lukas Hynek | – CZ | * 5319 pont

6.   Kovács Aurél | – HU | * 4821 pont

RWL – 2
  1. Robert Grimwood – pilot, Christopher Saysell – nawigator | – UK |  * 5563 pont
  2. Krzysztof Jurkiewicz – pilot, Przemysław Jurkiewicz – nawigator | – PL | * 5243 pont
  3. Rob Keene – pilot, Tim Keene – nawigator – nawigator | UK | * 5057 pont
  4. Ferinc Vince – pilot, Varga Zoltán – nawigator – nawigator | HU | * 4999 pont
  5. Thuróczy Endre – pilot, Hojek Ferenc – nawigator – nawigator | HU | * 4916 pont
Csapatverseny:

1.

Czech Republic

38196

2.

Poland

35609

3.

United Kingdom

34330

4.

France

17930

5.

Hungary

14737

6.

Lithuania

10097

7.

Russia

9412

8.

Spain

9334

9.

Ukraine

8241

10.

Slovakia

6372

11.

Israel

4454

12.

Germany

4307

13.

Norway

4265

 

A magyar csapat részletes eredményei:

 

                                               EMC 2008 LESZNO OFFICIAL R L 24.08.2008
 
 
 
TASK
1
TASK
2
TASK
3
TASK
4
TASK
5
TASK
6
TASK
7
TASK
8
TASK
9
TOTAL
No.
Start No.
Team
Round 1
Round
2
Round 3
Round
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6.
104
HUN
234
215
234
227
923
210
727
215
704
228
655
250
4821
4.
202
HUN
226
171
233
229
857
224
943
228
688
230
719
250
4999
5.
218
HUN
209
206
209
229
857
219
753
218
1000
211
805
0
4916
 
Start No:
Team: HUN
104 – Kovács Aurél
202 – Ferinc Vince / Varga Zoltán
218 – Thuróczy Endre / Hojek Ferenc



UL NEMZETI BAJNOKSÁG IV. FORDULÓ - MISKOLC (BAZUL KUPA)

alt


UL NEMZETI III. FORDULÓ BALATONFŐKAJÁR 2008

 

RWL1

1. Thuróczy Endre Dunaferr

2. Kovács Aurél Szeged

3. Tóth József Zemplén

4. Martinecz Endre Nimbus

5. Horváth István Dunaferr

6. Hojek Ferenc Dunaferr

RWL2 - RAL2

1. Ferinc Vince-Rákos Szabolcs Nagykanizsa

2. Vörös Gyula-Vörös Gyula ifj. Balatonfőkajár

3. Szélés Zoltán-Láng István Oldtimer

4. Kreith Eduárd-Daru János Hajdúszoboszló

RAL 1

1. Palicz Erik Debrecen

 

4736

4015

3705

3643

3508

3342

 

4400

3235

2999

2608

 

3256

 

 2007

XXII. NEMZETI BAJNOKSÁG - DUNAÚJVÁROS

 

 

N  é  v

No

F1A

F1B

F2A

F2B

F3A

F3B

F4A

F4B

F4C

F5

F6

F

 

 

rajt

táv.

econ.

célle.

célle.

Vmin

nav.

Vmax

nav.

célle.

céll.

nav.

sum

 

Elérhető max. pontsz.

 

500

500

250

350

500

1000

500

1000

250

250

1000

3600

 

RWL1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kovács Aurél

7

497

429

250

0

480

949

395

1000

250

250

608

5108

2

Horváth István

8

500

391

0

0

448

1000

423

889

200

200

1000

5051

3

Tóth József

1

405

312

250

350

500

897

379

333

250

250

691

4617

4

Martinecz Endre

9

490

310

0

300

382

818

496

222

0

0

0

3018

5

Fehér László Kristóf

2

32

74

0

165

189

719

500

56

200

200

269

2404

6

Smidróczki Zoltán

4

412

400

0

350

0

0

0

0

0

0

0

1162

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RWL2-RAL2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Thuróczy E - Guti Gábor

5

306

500

250

350

500

1000

301

1000

250

250

1000

5707

2

Bajusz Huba - Bólya Bea

3

500

421

100

0

430

930

464

852

200

200

997

5094

3

Fehérvári T-Bamberger A.

6

197

365

0

179

376

902

500

590

200

250

806

4365

4

Nagy Imre - Gabányi G.

10

26

140

0

0

0

0

0

0

0

0

0

166



RABNECZ GÁBOR EMLÉKVERSENY - DUNAÚJVÁROS

 

Név

No

F1B

F3A

F3B

F4A

F4B

F5

F

 

 

rajtszám

econ.

Vmin

nav.

Vmax

nav.

célle.

sum

 

Elérhető max. pontszám

 

500

500

1000

500

1000

250

3750

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Thuróczy E - Guti Gábor

9

500

500

1000

301

1000

250

3551

2

Bajusz Huba - Bója Bea

3

337

430

930

464

852

200

3213

3

Kovács Aurél

7

429

480

943

395

590

250

3087

4

Horváth István

8

391

448

994

423

525

160

2941

5

Fehérvári T - Bamberger A.

6

365

376

902

500

590

200

2933

6

Tóth József

1

312

500

892

379

197

250

2530

7

Martinecz Endre

9

310

382

813

496

131

0

2132

8

Fehér László Kristóf

2

74

189

49

500

33

160

1005

9

Smidróczki Zoltán

4

400

0

0

0

0

0

400

10

Nagy Imre - Gabányi Gábor

10

140

0

0

0

0

0

140

 
WMC 2007 Usti Nad Orlici - Csehország

alt

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4  UL NEMZETI II. FORDULÓ BÉKÉSCSABA 2008 

 

RWL1

1. Thuróczy Endre Dunaferr

2. Kovács Aurél Szeged

3. Hojek Ferenc Dunaferr

4. Kövesdi József dr. Békéscsaba

RWL2 - RAL2

1. Guti Gábor-Cservenák Tamás Békéscsaba

2. Ferinc Vince-Rákos Szabolcs Nagykanizsa

3. Szűcs Lajos-Csizmadia Szilárd Békéscsaba

4. Kiss Tamás-Tarr Szilvia Békéscsaba

RAL 1

1. Barna János Békéscsaba

2. Palicz Erik Debrecen

RAL 2

1. Szendrői Mihály-Vécsi Csaba dr. Békéscsaba

2. Kreith Eduárd-Kundrák György Hajdúszob.-Debrecen

3. Szalay Péter-Kovács Péter Békéscsaba

 

4190

4021

3338

2478

 

3765

3478

1872

1311

 

3438

3170

 

3612

2665

  922

 

 



2007

XXII. NEMZETI BAJNOKSÁG - DUNAÚJVÁROS

 

 

N  é  v

No

F1A

F1B

F2A

F2B

F3A

F3B

F4A

F4B

F4C

F5

F6

F

 

 

rajt

táv.

econ.

célle.

célle.

Vmin

nav.

Vmax

nav.

célle.

céll.

nav.

sum

 

Elérhető max. pontsz.

 

500

500

250

350

500

1000

500

1000

250

250

1000

3600

 

RWL1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kovács Aurél

7

497

429

250

0

480

949

395

1000

250

250

608

5108

2

Horváth István

8

500

391

0

0

448

1000

423

889

200

200

1000

5051

3

Tóth József

1

405

312

250

350

500

897

379

333

250

250

691

4617

4

Martinecz Endre

9

490

310

0

300

382

818

496

222

0

0

0

3018

5

Fehér László Kristóf

2

32

74

0

165

189

719

500

56

200

200

269

2404

6

Smidróczki Zoltán

4

412

400

0

350

0

0

0

0

0

0

0

1162

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RWL2-RAL2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Thuróczy E - Guti Gábor

5

306

500

250

350

500

1000

301

1000

250

250

1000

5707

2

Bajusz Huba - Bólya Bea

3

500

421

100

0

430

930

464

852

200

200

997

5094

3

Fehérvári T-Bamberger A.

6

197

365

0

179

376

902

500

590

200

250

806

4365

4

Nagy Imre - Gabányi G.

10

26

140

0

0

0

0

0

0

0

0

0

166



RABNECZ GÁBOR EMLÉKVERSENY - DUNAÚJVÁROS

 

Név

No

F1B

F3A

F3B

F4A

F4B

F5

F

 

 

rajtszám

econ.

Vmin

nav.

Vmax

nav.

célle.

sum

 

Elérhető max. pontszám

 

500

500

1000

500

1000

250

3750

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Thuróczy E - Guti Gábor

9

500

500

1000

301

1000

250

3551

2

Bajusz Huba - Bója Bea

3

337

430

930

464

852

200

3213

3

Kovács Aurél

7

429

480

943

395

590

250

3087

4

Horváth István

8

391

448

994

423

525

160

2941

5

Fehérvári T - Bamberger A.

6

365

376

902

500

590

200

2933

6

Tóth József

1

312

500

892

379

197

250

2530

7

Martinecz Endre

9

310

382

813

496

131

0

2132

8

Fehér László Kristóf

2

74

189

49

500

33

160

1005

9

Smidróczki Zoltán

4

400

0

0

0

0

0

400

10

Nagy Imre - Gabányi Gábor

10

140

0

0

0

0

0

140

 

2006

 





2005



2004



2003

Madártoll 2003 (Vampair.hu)

Alföld Kupa Ultrakönnyű Repülő Verseny & Magyar Nemzeti Bajnokság 2003


Együléses hajlékony szárnyú kategória:
1. Rabnecz Gábor (Dunaferr) 3270 pont
2. Smidróczki Zoltán (Debreceni Könnyű repülő Klub) 2969 pont
3. Horváth István (Dunaferr) 1996 pont

Kétüléses hajlékony szárnyú kategória:
1. Thuróczy Endre-Guti Gábor (Dunaferr-Békéscsabai Rk.) 3155 pont
2. Kovács Aurél-Mészáros Tamás (Szegedi Repülő Egyesület) 2894 pont
3. Ferinc Vince-Varga Zoltán (Nagykanizsai Repülő Klub) 2779 pont




2002

EMC NAGYKANIZSA - HUNGARY

Final results (individual)

Class WL1 Updated 21 Jul 2002

Pos.

Name [Nation]

Score

Gold

Gabor RABNECZ [HUN]

6273

Silver

Endre THUROCZY [HUN]

6112

Bronze

Richard RAWES [GBR]

6075

4

Pavel CERNY [CZE]

6049

5

Alojzy DERNBACH [POL]

6017

6

Manuel REY [ESP]

5895

7

Antonio CALATRAVA [ESP]

5560

8

Adam ZBYNEK [CZE]

5532

9

Gordon YULE [GBR]

5498

10

Patrick NICHOLLS [GBR]

5290

11

Jozsef TOTH [HUN]

5002

12

Lukas HYNEK [CZE]

4938

13

Istvan HORVATH [HUN]

4674

14

Laurent LE BIHAN [FRA]

4566

15

Viktor WYKLICKY [DEU]

4521

16

Istvan TAKACS [HUN]

4518

17

Endre MARTINECZ [HUN]

4378

18

Jan HANUS [CZE]

4043

19

Stanislovas PETRUSKEVICIUS [LTU]

3840

20

Alain SALY [FRA]

3809

21

David HADLEY [GBR]

3513

22

Emmanuel EGGERMONT [BEL]

1809

23

Branko JURKOVIC [SVN]

779

 

Class WL2 Updated 21 Jul 2002

Pos.

Name [Nation]

Score

Gold

Samir ELARI / Cathy AMALRIC [FRA]

6293

Silver

Artur SIWINSKI / Henryk ORWAT [POL]

6175

Bronze

Tomasz KRÓLIKOWSKI / Joanna KRÓLIKOWSKA [POL]

6079

4

Tomaz GAJSER / Joze GAJSER [SVN]

6071

5

Gabor GUTI / Pal MATUSKA [HUN]

5991

6

Vince FERINC / Zoltan VARGA [HUN]

5769

7

Simon BAKER / Anita HOLMES [GBR]

5712

8

Petr CHVOJKA / Petr GRONAT [CZE]

5653

9

Robert GRIMWOOD / Chris SAYSELL [GBR]

5488

10

Keith INGHAM / Steve ROSSER [GBR]

5457

11

Antoine DEMELLIER / Eric CURREL [FRA]

5329

12

Karol KUBIT / Janusz SZYSZKA [POL]

4974

13

Algirdas SIRVYDAS / Darius JAKUBAUSKAS [LTU]

4828

14

Aurel KOVACS / Tamas MESZAROS [HUN]

4778

15

Pierre Emmanuel LECLERE / Charles DURAND [FRA]

4678

16

Mathew ROBBINS / Gwyn CARWARDINE [GBR]

4605

17

James Robin PEARCE / Andy MALHAM [GBR]

4437

18

Eric GROBY / Laurent RAPITEAU [FRA]

4379

19

Jiri ZITKA / Zdena ROLNIKOVA [CZE]

4357

20

Ota HYNEK / Jiri HYNEK [CZE]

4327

21

Jan SINOGL / Pavel ŠINOGL [CZE]

4246

22

Mirko LEBAR / Niko KAPUN [SVN]

3071

23

Robert MAIR / Dietmar SPEKKING [DEU]

2966

24

Klaus WEHRMANN / Aniel LOTHAR [DEU]

2802

 

Class AL1 Updated 21 Jul 2002

Pos.

Name [Nation]

Score

Gold

Jan LUKES [CZE]

5170

Silver

Antonio MARCHESI [ESP]

4958

Bronze

Wolfram WALTER [DEU]

4578

4

Tomas FEHERVARI [HUN]

4533

5

Petr BEZDEK [CZE]

3589

6

Francisco DÍAZ [ESP]

2931

 

Class AL2 Updated 21 Jul 2002

Pos.

Name [Nation]

Score

Gold

Yuri YAKOVLEV / Igor PUGACH [UKR]

5999

Silver

Paul DEWHURST / Dawn DEWHURST [GBR]

5568

Bronze

Pavel KAPUSNIK / Petr KAPUSNIK [CZE]

5532

4

Pedro NOGUEROLES / Manuel PÉREZ [ESP]

5491

5

Heinz KORELLA / Dirk KUSCH [DEU]

5135

6

Dusan KORC / Marjan HLADEN [SVN]

2702

 

 

2001



2000